19/06/2021 u 20:14 h
Nikola JovanovićNikola Jovanović

Нови пораз „црвених” у Поречу

Омладинска футсал репрезентација ће играти за седмо мјесто

Омладинска футсал репрезентација Црне Горе поражена је од Србије са 3:6 (1:3) у првом мечу за пласман од петог до осмог мјеста на „Пореч купу”.

Стријелци за „црвене” су били Срђан Љешковић у 13. и 25. и Кенан Тофић у 25. минуту, док су голове за „орлове” постигли Станковић у 3. и 35, Бојић у 9, Реџовић у 11, Томић у 28. и Ђукић у 36. минуту.

Још једна тешка утакмица. Ушли смо декоцентрисано у меч, примили брзо три гола из директних грешака. Након тога смо се вратили, стигли до изједначења, али смо у последњој четвртини меча остали без снаге и свјежине. Противник нас је казнио и заслужено славио – рекао је селектор Црне Горе, Свето Љесар.

Црногорска омладинска футсал репрезентација је прије Србије, поражена од Хрватске, Пољске и Украјине

25. april 2024 23:01