30/10/2021 u 17:35 h
Милован НововићМилован Нововић

Омладинска фудбалска лига Црне Горе: Будућност савладала Јединство

Јединство-Будућност 2:4 (0:3)

Стадион градски у Бијелом Пољу. Гледалаца: око 100. Судија: Александар Шћекић (Беране). Стријелци: Балић у 65 из једанаестерца и Средојевић у 72 за Јединство, а Дашић у 18 и 50, Мугоша у 20 и Перишић у 40. минуту за Будућност.

ЈЕДИНСТВО:Р. Секулић, С. Цвијовић, Мујановић (Мрдак), Н. Цвијовић, Банда, Лукач, П. Секулић (Музуровић), Средојевић, Балић, Божовић (Махмутовић), Шећеровић (Сијарић).

БУДУЋНОСТ: Бабовић, Вуковић, Пешукић (Пејовић), Дакић, Дашић (Вулановић), Мугоша, Перишић (Бралић), Баровић (Ђукић), Јуковић, Л. Живковић (Вуковић), Ћетковић (Љуљђурај).

Оних стотинак гледалаца, који су били на трибинама, по лијепом сунчаном времену, нијесу зажалили што су дошли на градски стадион. Видјели су шест голова, и допадљив фудбал обје екипе.

Подгоричани су имали вођство 4:0, до 65. минута, кад је гол постигао Јован Дашић. Онда су се  домаћи пренули и ублажили са два гола у мрежи Будућности заслужен пораз.

19. april 2024 02:45