Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU
Otrant Olimpik napustilo šest igrača
Fudbaleri Otrant Olimpika sjutra će početi pripreme za novu sezonu, ali će igrački kadar biti značajno izmijenjen u odnosu na prošlu sezonu
Naime, šest igrača je napustilo Ulcinjane, što je svakako velika brojka za jednu ekipu.
-Zahvaljujemo se na saradnji našim dosadašnjim igračima: Sadiku Škrijelju, Aleksandru Šofrancu, Aleksandru Vujačiću, Daninu Taloviću, Dilanu Nobirakiju i Arseldu Hodži. Hvala na pruženom doprinosu i ostvarenom uspjehu sa našim klubom. Želimo im mnogo sreće u nastavku fudbalske karijere – saopštio je ulcinjski prvoligaš.
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU