-

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

SLUŠAJ VIJESTI

Otrant Olimpik napustilo šest igrača

Fudbaleri Otrant Olimpika sjutra će početi pripreme za novu sezonu, ali će igrački kadar biti značajno izmijenjen u odnosu na prošlu sezonu

Naime, šest igrača je napustilo Ulcinjane, što je svakako velika brojka za jednu ekipu.

-Zahvaljujemo se na saradnji našim dosadašnjim igračima: Sadiku Škrijelju, Aleksandru Šofrancu, Aleksandru Vujačiću, Daninu Taloviću, Dilanu Nobirakiju i Arseldu Hodži. Hvala na pruženom doprinosu i ostvarenom uspjehu sa našim klubom. Želimo im mnogo sreće u nastavku fudbalske karijere – saopštio je ulcinjski prvoligaš.

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

Komentari ()

IZBOR UREDNIKA