Rikardo Gomeš / -FOTO: FK PARTIZAN/MIROSLAV TODOROVIć
14/05/2023 u 21:58 h

Partizan na krilima Meniga i Rikarda stigao do pobjede

Crno-beli ostali na četiri boda iza TSC-a i Čukaričkog

Posle dužeg vremena, publika u Humskoj i tri boda za crno-bele. Partizan je u meču petog kola plej-ofa Super lige Srbije savladao kragujevački Radnički sa 2:1 i ostao na četiri koraka iza TSC-a i Čukaričkog.

Crno-beli su poveli u 41. minutu sjajnim pogotkom Kvinsija Meniga. Holanđanin je prihvatio loptu unutar šesnaesterca i pogodio suprotni gornji ugao. Međutim, radost Beograđana trajala je svega tri minuta. Radnički je preko Luke Milunovića uspio da izjednači i na poluvrijeme ode sa egal rezultatom. U nastavku je Partizan bio bolji, a do pobjede je došao u 56. minutu. Natho je izveo prekid, a Rikardo Gomeš, u svom stilu glavom, savladao protivničkog čuvara mreže. Do kraja meča, izabranici Igora Duljaja, postigli su još jedan pogodak (Dijabate), ali je nakon nekoliko minuta gledanja u VAR sobi gol poništen zbog ofsajda.

29. april 2024 06:41