Zaslužena pobjeda Partizana / -FOTO: FK PARTIZAN
02/03/2024 u 20:43 h

Partizan sa prvog mjesta čeka duel sa Zvezdom

Crno-beli slavili protiv Železničara sa 3:1

Na pobjedu Crvene zvezde u Bačkoj Topoli, Partizan je odgovorio pobjedom protiv Železničara. Crno-beli su u Humskoj slavili sa 3:1 i zadržali bod prednosti u odnosu na vječitog rivala.

Čitav posao oko osvajanja tri boda, izabranici Igora Duljaja završili su u prvom poluvremenu. Partizan je poveo u 7. minutu – nakon centaršuta Kalulua, mrežu gostiju pogodio je Baždar. Izjednačio je Hajdin u 20. minutu, ali je samo devet minuta kasnije Partizan vratio prednost. Na asistenciju Baždara, Natho je pogodio za 2:1. A onda je, u 35. minutu, stigao i treći gol. Baždar je srušen, sudija u prvom trenutku nije dosudio kazneni udarac, ali je na intervenciju iz VAR sobe pokazao na bijelu tačku. Siguran realizator bio je Natho.

26. april 2024 12:32