Radost plavih nakob gola / -FOTO: LAZAR RUžIć
24/04/2023 u 15:58 h

Plavi arhivirali Rudar, misli usmjerene ka Sutjesci

Za nas je bilo važno da prekinemo seriju negativnih rezultata - istakao je Miodrag Džudović, kormilar Budućnosti

Nakon tri utakmice bez pobjede, konačno su se radovali i fudbaleri Budućnosti. Podgoričani su u poslednjem meču 31. kola „Meridijanbet“ 1. CFL savladali Rudar sa 2:1 i tako sačuvali tri boda prednosti u odnosu na Sutjesku.

-Prije svega, za nas je bilo važno da prekinemo seriju negativnih rezultata, a na strateškom planu da održimo prednost u odnosu na Sutjesku - rekao je nakon susreta sa Pljevljacima šef stručnog štaba Budućnosti Miodrag Džudović.

Osvrnuo se strateg plavih potom i na igru toko 90 minuta ove utakmice.

-Mislim da smo prvo poluvrijeme igrali dobro, da smo kontrolisali sve, a onda smo nesrećno primili gol nakon kornera. Drugo poluvrijeme smo strijepili, ali igrali cijelo vrijeme i nismo dozvolili protivniku da stvori nijednu šansu. Pobjeda je pobjeda, zadovoljan sam, idemo dalje i spremamo se za derbi sa Sutjeskom - dodao je Džudović.

Ključna utakmica u borbi za titulu Podgoričane očekuje naredne subote, kada će u Nikšiću igrati sa Sutjeskom...

16. maj 2024 05:39