Sa jednog od mečeva / - FOTO: MERIDIANBET 1. CFL
07/12/2022 u 14:58 h

Poker Sutjeske u Bijelom Polju, remiji u Tivtu i Beranama

Fudbaleri Sutjeske savladali su Jedinstvo sa 4:0 u gostima u Bijelom Polju u meču 19. kola Meridianbet 1. CFL

Dobar meč viđen je na stadionu Jedinstva, a nikšićki sastav je došao do čitavopg plijena.

Sutjeska je povela u trećem minutu nadoknade prvog dijela kada se u šesnaestercu domaćina najbolje snašao Tajron Konrad pogodivši za 0:1.

Sastav iz Nikšića duplirao je prednost u 57. minutu kada se dobro snašao Dragan Grivić i donio svom timu sigurno vođstvo.

Na 3:0 za Sutjesku povisio je Vahdi Sahli u 71. minutu fantastičnim golom na centaršut Grivića.

Konačnih 4:0 postavio je odlični Konrad u 90. minutu postigavši drugi gol na meču, njegov 12. u polusezoni.

Arsenal je u Tivtu odigrao 1:1 sa Petrovcem. Vodili su gosti od 37. minuta golom Mamadua Mendija, a poravnanje Arsenalu donio je Hulijan Montenegro u 68.

Meč između Jezera i Rudara u Beranama završen je bez pogodaka.

Od 15 sati sastaju se Iskra i Budućnost, a od 17 Jezero - Rudar.

25. april 2024 21:29