Vojska CG slavila sa 3:2 / -FOTO: MERIDIANBET BIZNIS LIGA U MINI FUDBALU
Todor BrajkovićTodor Brajković

Prvi četvrtfinalni mečevi Meridianbet Biznis lige u minifudbalu

Pobjede Sincommerca, Montecarga, Vojske CG i DMD Delte

U balonu "Vuk" odigrani su prvi četvrtfinalni mečevi Meridianbet Biznis lige Crne Gore u minifudbalu.

Najubjedljiviju pobjedu ostvarila je ekipa Sincommerce koja je slavila rezultatom 5:0 protiv ekipe Pošte Crne Gore. Nakon sigurnih 3:0 na poluvremenu u posljednjim trenucima meča Sincommerce je postigao još dva gola pa bi trebalo da se dogodi čudo da u revanš meču ne obezbijede plasman u polufinale.

I Montecargo je stekao lijepu prednost pred revanš protiv Cedisa, pošto je slavio rezultatom 3:0.

Daleko zanimljivije je bilo u ostalim četvrtfinalnim mečevima. Borbena ekipa NLB Banke izgubila je minimalnim rezultatom od izrazitog favorita Vojske Crne Gore rezultatom 2:3, dok je DMD Delta slavila protiv ekipe RTCG rezultatom 4:2.

DMD Delta - RTCG 4:2 (3:2)

image

Minus dva RTCG-a

Balon sala: "Vuk". Sudije: Željko Anđelić i Emir Ramović. Strijelci: Vučetić u 8, Miličić u 10. i 28, Spasojević u 12. minutu za DMD Deltu, Paljević u 9. i 16. minutu za RTCG.

DMD Delta: Miličić, Aćimić, Spasojević, Radulović, Milašević, Tomović, Laković, Raičević, Vučetić.

RTCG: Garčević, Janjević, Burzanović, Mijović, Paljević, Čađenović, Raonić.

Sincommerce – Pošta Crne Gore 5:0 (3:0)

Balon sala: "Vuk". Sudije: Željko Anđelić i Emir Ramović. Strijelci: S. Ivanović u 13, Miličković u 18. i 40, M. Ivanović u 20. i 40. minutu za Sincommerce.

SINCOMMERCE: N. Ivanović, M. Ivanović, S. Ivanović, Belojević, Balić, Tomašević, Gibača, Miličković.

POŠTA CRNE GORE: Krsmanović, Zogović, Vukčević, Šušić, Vuletić, Marković, Jovićević, Vukadinović.

Cedis – Montecargo 0:3 (0:1)

Balon sala: "Vuk". Sudije: Željko Anđelić i Emir Ramović. Strijelci: M. Brnović u 12, Lukić u 22. i 25. minutu za Montecargo.

CEDIS: Šćekić, Osmajić, Jovanović, Vlahović, Ivanović, Drobnjak, Janković, Adžić.

MONTECARGO: D. Brnović, Matanović, Lojpur, Rešetar, Popović, Pelević, Došljak, Lakić, M. Brnović, Dabanović.

Vojska Crne Gore – NLB Banka 3:2 (2:1)

Balon sala: "Vuk". Sudije: Željko Anđelić i Emir Ramović. Strijelci: Marković u 12, Nikolić u 15. i 37. minutu za Vojsku Crne Gore, Kažić u 14, Tuzović u 38. minutu za NLB Banku.

VOJSKA CRNE GORE: Drobnjak, Dačević, Džoganović, Nikolić, Radulović, Marković, Aleksijević.

NLB BANKA: Dragaš, Tuzović, Kažić, Sakovski, Abazović, Dulović, Vuksanović, Vujošević, Đurović, Pešić.

27. april 2024 07:40