Са меча Палас - Тотенхем / - Фото: Тотенхем/Твитер
11/09/2021 u 15:22 h

Први кикс Тотенхема, Палас напунио мрежу Спарса

Фудбалери Тотенхема поражени су на гостовању Кристал Паласу 3:0 у мечу четвртог кола енглеске Премијер лиге

То је први кикс Спарса од почетка сезоне, а они су до сада имали максималан учинак.

У првом полувремену ближи голу био је Палас који је прилику имао преко Галагера у 43. минуту.

У наставку, Тотенхем је са играчем мање играо од 58. минута када је Жапе Танганга зарадио други жути картон и искључење.

Палас је поново био офанзивнији, а домаћи су до вођства дошли поготком Вилфрида Захе са пенала у 75. минуту.

На 2:0 повисоо је Одсон Едуард у 84. минуту, а овога пута Заха се уписао у листу асистената.

Коначних 3:0 поставио је Едуард својим другим голом на мечу у надокнади времена, а Галагер је био асистент.

Тотенхем је тренутно лидер са 10 бодова, док је Палас 13. са три бода.

24. april 2024 14:05