Лого Друге лиге / -Фото: ФСЦГ
04/12/2023 u 15:45 h

Remi Bokelja i Grblja, Otrant Olimpik zimuje na vrhu

Ulcinjani će proljeće dočekati sa istim brojem bodova kao Bokelj, ali boljom gol-razlikom

Spuštena je zavjesa na jesenji dio prvenstva u Drugoj ligi Crne Gore. U poslednjem meču 19. kola Bokelj i Grbalj su u Podgorici remizirali – 1:1, a bodom svakako zadovoljniji mogu biti Kotorani, koji su u poslednjim trenucima meča stigli do izjednačenja. „Trikolori“ su poveli u 20. minutu golom Bojana Pavićevića i prednost su imali sve do petog minuta nadoknade vremena. Tada je Dejan Pepić iskoristio šansu koja mu se ukazala i spriječio poraz svoje ekipe.

Dakle, titulu jesenjeg prvaka osvojio je Otrant Olimpik, koji ima isti broj bodova kao i Bokelj, ali bolju gol-razliku.

Tabela: Otrant Olimpik 39, Bokelj 39, Podgorica 35, Grbalj 28, Kom 25,  Lovćen 23, Iskra 21, Igalo 20, Internacional 19,  Berane 12.

Prvenstvo u Drugoj ligi nastavlja se 2. marta naredne godine, a u 20. kolo sastaju se: Igalo – Podgorica, Internacional – Otrant Olimpik, Grbalj – Berane, Lovćen – Bokelj, Iskra – Kom.

13. maj 2024 11:03