Mohamed Salah / - FOTO: TWITTER/LIVERPOOL
01/10/2022 u 17:59 h
DAN portalDAN portal

Remi Liverpula u nevjerovatnom meču sa Brajtonom, Čelsi do pobjede u 91. minutu

Fudbaleri Liverpula odigrali su 3:3 sa Brajtonom na "Enfildu" u meču 9. kola engleske Premijer lige

Sjajan meč odigran je na "Enfildu", a Liverpul je, nakon što je gubio 2:0, uspio da dođe do velikog preokreta, ali ne i do pobjede.

Brajton je poveo golom Leandra Trosara u četvrtom minutu, a isti igrač je u 18. povisio na 2:0.

Liverpul je u 33. uspio da smanji na 3:2 zahvaljujući pogotku Roberta Firmina.

Poravnanje "Redsima" donio je Firmino novim golom i to u 54. minutu.

Domaćin je do velikog preokreta došao autogolom Adama Vebstera u 63. minutu.

Ipak, Brajton do boda dolazi u 83. minutu golom sjajnog Trosara, njegovim trećim na ovom susretu.

Nakon ovog remija Liverpul je deveti sa 1o bodova, dok Brajton zauzima četvrtu poziciju sa četiri boda više.

Čelsi je na gostovanju Kristal Palasu slavio 2:1.  Domaćin je vodio golom Odsona Eduara u sedmom minutu, a poravnanje "Plavcima" donio je Pjer Emerik Obamejang u 38.

Gosti su do pobjede stigli golom Konora Galagera u 90. minutu.

Nakon ovog trijumfa Čelsi je peti sa 13 bodova, dok Palas ima sedam bodovaa manje.