Титоград прекинуо низ од седам везаних пораза и 13 мечева без побједе / - фото: Дан/Срђан Бољевић Ђиђо
14/11/2021 u 17:01 h

Реми у дербију

Бокељ и лидер Друге лиге, Јединство, подијелили бодове. ОФК Титоград славио након 13 мечева

Фудбалери Бокеља и Јединства ремизирали су 1:1 (1:1) у дербију 16. кола Друге лиге.

Оба гола су постигнута са бијеле тачке.

Неуморни Жарко Кораћ је у 28. минуту довео лидера у вођство, док је седам минута касније Јован Поповић поставио коначан резултат.

Реми у дербију, искористио је Арсенал, да тријумфом над Беранама 2:1 (1:0) прескочи Бокељ и приђе Јединству на три бода заостатка.

Тивћани су повели у 39. минуту преко Матије Стијеповића.

Изједначио је Савио Оливеира дос Сантос у 50. а ново вођство, вриједно три бода, домаћима је донио Вук Дапчевић у 74. минуту.

Херој Арсенала је 12 минута касније зарадио други жути картон и морао је да напусти терен.

image

Табела Друге лиге

Игало је резултатом 2:1 (1:0) савладало Грбаљ.

Лазар Мучалица је у 32. минуту довео домаће у вођство, поравнао је Милош Вучетић у 57. минуту, док је коначних 2:1 поставио Милош Перовић у 71. минуту.

ОФК Титоград је прекинуо црни низ од 13 мечева без побједе.

„Фењераш” је на Старом аеродрому демолирао екипу Цетиња 4:0 (2:0).

Госте је „начео” Петар Вукчевић у 21. минуту.

Предност је удвостручио Дарјан Сушић, пет минута касније.

Цетињане је у другом полувремену, са два гола (57, 90), нокаутирао искусни Вуле Вујачић.

За шампиона Црне Горе из 2017. године су ово били први бодови након седам везаних пораза.

Сусрет између Младости ДГ и Кома је одложен за 24. новембар.

28. april 2024 16:51