Sa meča u Udinama / -FOTO: WWW.UDINESE.IT
26/02/2023 u 20:20 h

Remi u Udinama, Salernitana ubjedljiva

Na "Dacia areni" meč završen neriješeno 2:2

Udineze i Specija igrali su neriješeno 2:2, u meču 24. kola Serije A. Na „Dacia areni“ u Udinama viđena je dobra utakmica, puna preokreta i četiri postignuta gola.

Gosti su u šestom minutu poveli golom Nzole, a domaći fudbaleri su potom uspjeli da preokrenu. Beto je u 22. minutu izjednačio rezultat, a Pereira nakon desetak minuta igre u nastavku „crno-bijelima“ donio prednost. Međutim, Nzola je svojim drugim pogotkom u 72. minutu Speciji obezbijedio osvajanje jednog boda.

Rezultati i strijelci: Udineze – Specija 2:2 (Beto 22, Pereira 55 – Nzola 6, 72), Salernitana – Monca 3:0 (Kulibali 52, Kastanos 65, Kandreva 71), Bolonja – Inter 1:0 (Orsolini 76). Utakmica Milan – Atalanta igra se od 20:45 sati.

Napoli je prvi na tabeli sa 65 bodova, drugoplasirani Inter ima 47, dok su Roma i Milan sakupili po 44 boda.

29. april 2024 12:28