Rodrigo proslavio pogodak / -FOTO: TWITTER/LALIGA
24/05/2023 u 22:01 h

Rodrigo donio tri boda Realu

Kraljevski klub u poslednjem minutu stigao do trijumfa protiv Rajo Valjekana

Fudbaleri Real Madrida savladali su su Rajo Valjekano sa 2:1 u utakmici 36. kola La Lige. Igrači „kraljevskog kluba“ poveli su u 31. minutu golom svog kapitena Karima Benzeme, a u 84. minutu Raul de Tomas je izjednačio i šokirao „Santajgo Bernabeu“. Međutim, u poslednjim trenucima meča Real je vratio prednost i osvojio tri boda – mrežu rivala pogodio je Rodrigo.

Elče je odavno izgubio sve šanse da ostane u Primeri, ali je večeras uspio da odoli Sevilji i osvoji bod – 1:1. Lamela je u 10. minutu doveo Sevilju u vođstvo, a Tete Moreno je u 25. minutu postavio konačan rezultat. Tri boda osvojio je i Viljareal, koji je na svom terenu sa 2:0 pobijedio Kadiz, a oba gola postigao je Nikolas Džekson.

Elče – Sevilja 1:1 (Tete Moreno 25 – Lamela 10)

Viljareal – Kadiz 2:0 (Džekson 10, 45+2)

Real Madrid – Rajo Valjekano 2:1 (Benzema 31, Rodrigo 89 – Raul de Tomas 84)

25. april 2024 15:05