Севиља - Валенсија / - Фото: Твитер
22/09/2021 u 21:30 h

Севиља убједљива против Валенсије, тријумф Еспањола

Фудбалери Севиље савладали су Валенсију на свом стадиону са 3:1 у мечу шестог кола шпанске Ла лиге

Севиља је сјајно одиграла прво полувријеме, а сва четири гола видјели смо управо у првом дијелу.

Севиља је повела голом Папу Гомеза већ у трећем минуту, да би на 2:0 повисио Тони Лато аутоголом у 20.

Андалужани су до убједљивих 3:0 стигли само два минута касније када је погодио Рафа Мир.

Валенсија је смањила на 3:1 у 31. минуту када је погодио Уго Дуро и то се испоставило као коначан резултат меча.

Севиља након ове побједе има 11 бодова и трећа је на табели, док Валенсија има бод мање.

Еспањол је као домаћин био бољи од Алавеса са минималних 1:0, а стријелац поготка био је Раул де Томас са пенала у 54. минуту.

21. april 2024 20:09