Presudio Plavljanima: Demir Škrijelj / -FOTO: FSCG
04/12/2023 u 16:59 h

Škrijelj donio pobjedu Mornaru nad Jezerom

Barani sa ova tri boda učvrstili peto mjesto na tabeli, Plavljani ostali treći

U poslednjoj utakmici 18. kola „Meridianbet“ 1. CFL, Mornar je na „Topolici“ sa 2:1 pobijedio sastav Jezera i tako se učvrstio na petom mjestu na tabeli. Barani su odigrali bolje od svog rivala i na kraju potpuno zasluženo stigli do bodova.

Ekipa trenera Zora Đuraškovića je povela u 23. minutu lijepim pogotkom Balše Dubljevića, a četiri minuta kasnije izjednačio je Argentinac Aranda. Pobjedu domaćem timu donio je Demir Škrijelj u 50. minutu pogotkom sa desetak metara.

Podsjećamo, četiri meča 18. kola odigrana su u subotu. Postignuti su sledeći rezultati: Dečić – Arsenal 0:1, Rudar – Sutјeska Meridianbet 1:2, Petrovac – Budućnost 2:2, OFK Mladost Lob.bet – Јedinstvo Franca 2:0.

Tabela: Budućnost 36, Dečić 34, Jezero 28, Sutjeska Meridianbet 27, Mornar 26, Petrovac 21, Arsenal 21, OFK Mladost Lob.bet 17, Jedinstvo Franca 15, Rudar 12.

Poslednje kolo jesenje dijela prvenstva igra se 9. decembra, a sastaju se: Petrovac - Mornar, OFK Mladost Lob.bet -Budućnost, Dečić – Јedinstvo Franca, Rudar – Arsenal, Јezero – Sutјeska Meridianbet.

25. jul 2024 08:29