Mesi i Ronaldo / - FOTO: EPA/EFE
19/01/2023 u 20:09 h

Spektakl u Rijadu, Ronaldo postigao prve golove od dolaska u Arabiju, strijelac i Mesi

U glavnom gradu Saudijske Arabije odigran je revijalni meč između zvijezda Al Nasra i Al Hilala sa jedne strane i Pari Sen Žermena sa druge

Kao što se i očekivalo, pravi spektakl viđen je na stadionu Al Jasim, a ekipa PSŽ-a je slavila rezultatom 5:4.

Prvi je poveo PSŽ i to u trećem minutu susreta golom Lionela Mesija.

Saudijski tim izjednačio je preko Kristijana Ronalda u 34. minutu sa penala što je bio njegov prvi gol od dolaska u tu zemlju i potpisa za Al Nasr.

Gostujuća ekipa ostala je u 39. minutu sa igračem manje kada je crveni karton dobio Huan Bernat.

Ipak, PSŽ je do novog vođstva stigao zahvaljujući golu Markinjosa u 43. minutu.

Domaći tim je uspio da poravna novim golom Ronalda, ponovo sa penala i to u nadoknadi prvog poluvremena.

Ekipa PSŽ-a dolazi do novog vođstva u 53. minutu golom veterana Serhija Ramosa, da bi novo poravnanje Saudijcima donio Jang Hjun So tri minuta kasnije.

Opet je ekipa PSŽ-a uspjela da povede, ovoga puta preko Kilijana Mbape koji je u 60. minutu pogodio za 4:3.

Na 5:3 za "Svece" povisio je Ugo Ekitike u 78. minutu, da bi za saudijski tim četvrti gol dao Anderson Taliska u 84. minutu.

20. april 2024 07:09