Савић и Роналдо / - Фото: Марка
15/03/2022 u 22:59 h

Савић уштоповао Роналда и одвео Атлетико у четвртфинале, Бенфика нокаутирала Ајакс у Амстердаму!

Вечерас су одиграна два реванш меча осмине финала Лиге шампиона

Атлетико Мадрид је на "Олд Трафорду" надиграо Манчестер јунајтед са 1:0 и прошао даље. Први меч у Мадриду завршен је 1:1.

Побједу Атлетику вечерас у Енглеској донио је Ренан Лоди у 41. минуту на центаршут Антоана Гризмана.

Одличан меч у дресу Атлетика одиграо је црногорски штопер Стефан Савић који је у потпуности зауставио Кристијана Роналда.

Јунајтед је цијели меч одиграо прилично јалово и без великих шанси, па је Атлетико на свој препознатљив начин одиграо и дошао ди тријумда.

Пласман у четвртфинале остварила је и Бенфика која је надиграла Ајакс са 1:0 у Амстердаму након што је први меч у Лисабону завршен 2:2.

Побједу лисабонском великану донио је Дарвин Нуњез голом у 77. минуту на центаршут Грималда.

Манчестер јунајтед на свом "Олд Трафорду" игра против Атлетико Мадрида. први дуел ова два гиганта европског фудбала завршен је резултатом 1:1.

Нема сумње да нас и вечерас очекује супер узбудљив меч, а наш Стефан Савић који командује одбраном Атлетика имаће тежак посао против Роналда и другова.

Ајакс у Амстердаму дочекује Бенфику након што је први меч у Лисабону окончан резултатом 2:2.

Вечерас нас засигурно очекује спектакл на Јохан Кројф арени и надамо све још доста голова.

05. maj 2024 19:34