09/03/2022 u 22:53 h
ДАН порталДАН портал

Шоу сјајног Бенземе: Француз сам срушио ПСЖ и одвео Реал у четвртфинале!

И вечерас су одиграна два реванш меча осмине финала Лиге шампиона

Реал је у Мадриду надиграо ПСЖ са 3:1 и тако након пораза у првом мечу у Паризу 1:0 успио да дође до жељеног резултата.

ПСЖ је вечерас први повео и то у 39. минуту када је погодио Килијан Мбапе.

ПСЖ је био бољи ривал све до 61. минута када је погријешио Донарума, а онда Карим Бензема успио да спроведе лопту у мрежу ривала.

Недуго након тога, тачније у 73. минуту, Реал је стигао и до предности од 2:1, а поново је погодио сјајни Бензема, овога пута на додавање Луке Модрића.

Гол за пролазак Реала у четвртфинале постигао је вечерас фантастични Бензема у 76. минуту стигавши тако до хет-трика.

До четвртфинала стигао је и Манчестер сити који је пред својим навијачима одиграо без голова са Спортингом. "Грађани" су први меч у Португалу добили 5:0.

Најзанимљивији окршај осмине финала игра се на "Сантјаго Бернабеу" гдје Реал Мадрид дочекује Пари Сен Жермен.

Француски клуб славио је у првом мечу са минималних 1:0, па нас вечерас очекује занимљив меч и прави спектакл.

Са друге стране, Манчестер сити ће угостити Спортинг на "Етихаду".

"Грађани" су пребринули све бриге око проласка даље јер су у првом мечу славили чак 5:0.

28. april 2024 21:53