RTCG preuzeo drugo mjesto / -FOTO: MERIDIANBET BIZNIS LIGA
05/03/2024 u 09:53 h
Todor BrajkovićTodor Brajković

Važna i ubjedljiva pobjeda Cedisa

RTCG pobjedom protiv M-tel preuzela drugu poziciju u grupi B pa će, ukoliko trijumfuje u posljednjem kolu, obezbijediti direktan plasman u četvrtfinale

U balonima "Vuk" i "Arena" odigrani su mečevi pretposljednjeg, osmog kola Meridianbet Biznis lige Crne Gore u minifudbalu.

U grupi A, važnu pobjedu ostvarila je ekipa Cedisa. Na krilima Drobnjaka, koji je postigao pet pogodaka, Cedis je ubjedljivo savladao Meridianbet, čak 13:4, pa je gotovo sigurno obezbijedio plasman u razigravanje za četvrtfinale. U ostalim mečevima grupe A Sincommerce je savladao Alter Modus rezultatom 9:4 dok je UCG Građevinski fakultet slavio nad Neregeliom rezultatom 2:1.

Tabela grupe A: 1. Vojska Crne Gore 19 bodova, 2. Sincommerce 18, 3. DMD Delta 12, 4. Cedis 9, 5. Maxteo DRS 9, 6. UCG Građevinski fakultet 9, 7. Meridianbet 6, 8. Neregelia 3, 9. Alter Modus 1 bod.

U grupi B, Vodovod i kanalizacija PG je na krilima raspoloženog Raspopovića, strijelca tri pogotka slavila protiv favorizovane Pošte Crne Gore rezultatom 6:3, pa su kolo prije kraja grupne faze ušli u zonu plasmana u razigravanje za četvrtfinale. I NLB Banka je ostvarila važan trijumf nad ekipom Expo commerce rezultatom 4:2 dok je RTCG pobjedom protiv ekipe M-tel rezultatom 3:2 preuzela drugu poziciju u grupi B pa će, ukoliko trijumfuje u posljednjem kolu, obezbijediti direktan plasman u četvrtfinale.

Tabela grupe B: 1. Montecargo 18 bodova, 2. RTCG 16, 3. Pošta CG 14, 4. NLB Banka 14, 5. Vodovod i kanalizacija PG 11, 6. Erste banka 10, 7. M-tel 10, 8. Sportski novinari CG 6. 9. Čistoća PG 5, 10. Expo commerce 3 voda.

Grupa A

Alter Modus – Sincommerce 4:9 (1:3)

Balon: "Arena". Sudije: Emir Ramović i Željko Anđelić. Strijelci: Koprivica u 7, Batrićević u 25, Lukačević u 30, Bošković u 33. minutu za Alter Modus, Bojić u 2. i 23, Miličković u 11, 16, 34. i 36, Tomašević 27. i 29, Belojević u 32. minutu za Sincommerce.

ALTER MODUS: Bošković, Lukačević, Koprivica, Mehović, Batrićević, Rašović, Đuričković, Krsmanović.

SINCOMMERCE: M. Ivanović, Belojević, Bojić, Tomašević, Radonjić, Miličković, N. Ivanović.

Cedis – Meridianbet 13:4 (7:1)

image

Sa meča Cedis - Meridianbet

Balon: "Arena". Sudije: Emir Ramović i Željko Anđelić. Strijelci: Jovanović u 2, Drobnjak u 8, 9, 26, 32. i 36, Ninković u 13, 17. i 20, Adžić u 18, 30. i 31, Šćekić u 33. minutu za Cedis, Radenović u 7, D. Radusinović u 21. i 27, Radošević u 37. minutu za Meridianbet.

CEDIS: Vučetić, Drobnjak, Janković, Ivanović, Šćekić, Adžić, Vlahović, Jovanović, Ninković.

MERIDIANBET: J. Radusinović, Hodžić, Mehović, Radošević, D. Radusinović, Radenović.

Neregelia – UCG Građevinski fakultet 1:2 (1:2)

Balon: "Arena". Sudije: Emir Ramović i Željko Anđelić. Strijelci: Gazivoda u 16. minutu za Neregeliu, Ognjenović u 12, Subotić u 14. minutu za Građevinski fakultet.

NEREGELIA: Božović, Pejović, Žugić, Pavićević, Knežević, Gazivoda, Radunović.

UCG GRAĐEVINSKI FAKULTET: Ilić, Baša, Bujiša, Muhadinović, Furtula, Đurović, Rogač, Subotić, Ognjenović.

Grupa B

Expo Commerce – NLB banka 2:4 (0:3)

Balon: "Vuk". Sudije: Momo Saveljić i Žarko Markuš. Strijelci: Šćepanović u 23, Janjatović u 34. minutu za Expo Commerce, Sakovski u 10. i 19, Pešić u 14, Dulović u 32. minutu za NLB banku.

EXPO COMMERCE: Raković, Živković, Šćepanović, Janjatović, Radulović, Milačić, Vukašinović.

NLB BANKA: Dragaš, Tuzović, Kažić, Sakovski, Abazović, Dulović, Vujošević, Vuksanović, Đurović, Pešić.

Pošta CG – Vodovod i kanalizacija PG 3:6 (2:2)

image

Sa meča Vodovod i kanalizacija PG - Pošta CG

Balon: "Vuk". Sudije: Momo Saveljić i Žarko Markuš. Strijelci: Jovićević u 7, Krsmanović u 16, Marković u 28. minutu za Poštu CG, Raspopović u 1, 26. i 37, Brnović u 18, Janković u 24, Fetić u 40. minutu za Vodovod.

POŠTA CG: Laković, Vuletić, Marković, Zogović, Krsmanović, Jovićević, Čađenović.

VODOVOD I KANALIZACIJA PG: Jelenić, Škatarić, Brnović, Milić, Maraš, Radičević, Dujović, Fetić, Janković.

RTCG – M-tel 3:2 (1:1)

Balon: "Vuk". Sudije: Momo Sekulić i Žarko Markuš. Strijelci: Paljević u 7, Burzanović u 27, Uskoković u 35. minutu za RTCG, Đoković u 11. i 26. minutu za Mtel.

RTCG: Garčević, Janjević, Burzanović, Mujović, Paljević, Uskoković, Milić.

M-TEL: Nikolić, Anđić, Pijuk, Gojačanin, Vl. Radević, Đoković, Ve. Radević, Radulović, Matković.

25. april 2024 14:56