Luis Suarez / - FOTO: EPA
18/01/2023 u 10:48 h
DAN portalDAN portal

(VIDEO) Het-trik čudesnog Suareza na debiju za novi tim

Legendarni urugvajski napadač Luis Suarez imao je fantastičan debi za ekipu brazilskog Gremija

On je u finalu Rekopa Gauča postigao tri pogotka protiv ekipe Sao Luiza koju je Gremio dobio 4:1.

Do prvog gola u novom dresu Suarez je stigao u petom minutu. Majstorski je završio napad svog tima za prednost od 1:0.

Deset minuta kasnije Paulinjo je izjednačio rezultat na 1:1, ali samo dva minuta kasnije Biteljo postiže pogodak za prednost Gremija od 2:1.

Zatim na scenu ponovo stupa Luis Suarez. U 31. minutu i plasira loptu za 3:1, a sedam minuta potom koristi gužvu u kaznenom prostoru i pogađa za 4:1.

Za Suareza je brazilski tim sedmi klub u karijeri. Pored svog matičnog Nasionala igrao je još za Atletiko Madrid, Groningen, Ajaks, Liverpul i Barselonu.

15. maj 2024 07:52