Ekipa Ulcinja / -FOTO: KMF ULCINJ
13/03/2023 u 12:05 h

Futsal liga: Vodeći bez greške, pet golova Dejana Miličića

Ulcinjani u poslednjih devet minuta stigli do preokreta i pobjede nad Bajo Pivljaninom

Ekipe Titograda i Ulcinja ostvarile su nove pobjede u futsal šampionatu Crne Gore. Lider i aktuelni prvak je bez problema stigao do trijumfa nad Gorštakom – 13:3, uz sjajnu partiju Dejana Miličića. Reprezentativac Crne Gore je protiv Kolašinaca postigao pet golova, tri je dao Nikola Cimbaljević, a po dva Aleksandar Obradović i Eduardo De Lima. Brazilcu su ovo prvi golovi otkako je stigao u redove Titograda.

S druge strane, Ulcinjani su u derbiju kola sa 3:2 savladali Bajo Pivljanin i to nakon preokreta. Gosti su imali vođstvo od 2:0 (Nikolić, Davidović), ali su Ulcinjani u poslednjih devet minuta uspjeli da postignu tri gola i osvoje tri boda. Mrežu kluba iz Plužina pogodili su Kenan Tafić, Drilon Maharaj i Ivan Mugoša.

Rezultati: Boka – Mirabile moda 3:5, Brskovo – Nikšić 4:2, Titograd – Gorštak 13:3, Kataro 2019 – Zora 5:8, Pruška – Dolcinium 3:5, Ulcinj – Bajo Pivljanin 3:2, Onogošt – Studentski dom 2:4.

Tabela: Titograd 41, Ulcinj 40, Dolcinium 33, Brskovo 28, Bajo Pivljanin 25, Studentski dom 25, Pruška 19, Zora 19, Mirabile moda 19, Onogošt 18, Boka 14, Nikšić 13, Kataro 2019 4, Gorštak 4.

19. maj 2024 21:38