Sincommerce slavio protiv Cedisa / -FOTO: MERIDIANBET BIZNIS LIGA
05/02/2024 u 23:11 h

Vojska CG i Sincommerce ruše redom

Iznenađenje petog kola Meridianbet Biznis lige Crne Gore u minifudbalu priredilo je Mtel, koji je nanio prvi poraz ekipi Montecarga (3:1)

Minulog vikenda u balonima "Vuk" i "Arena" odigrani su mečevi nekompletnog petog kola Meridianbet Biznis lige Crne Gore u minifudbalu.

Iznenađenje kola priredilo je Mtel, koji je nanio prvi poraz ekipi Montecarga (3:1). Već do poluvremena, do ovog kola šestoplasirana ekipa Mtel-a je preko Radevića i Đokovića stekla dva gola prednosti. U nastavku meča prijetila je ekipa Montecarga - u 35. minutu smanjila je na 1:2, ali je već u sljedećem napadu Nikolić vratio prednost od dva gola, što je bio i konačan rezultat ovog meča. U ostalim mečevima grupe B ekipa RTCG je savladala Vodovod i kanalizaciju (5:2), Erste banka je slavila protiv Čistoće (3:1), dok su mečevi između Sportskih novinara CG i NLB banke i Expo commerce - Pošta CG odloženi.

Tabela grupe B: 1. Montecargo 12 bodova, 2. RTCG 12, 3. Erste banka 9, 4. Pošta CG 7, 5. Mtel 7, 6. NLB banka 5, 7. Vodovod i kanalizacija PG 5, 8. Expo commerce 3, 9. Sportski novinari CG 3, 10. Čistoća PG 2 boda.

U grupi A kanonada Vojske Crne Gore, koja je sa čak 15:1 slavila protiv ekipe Meridianbet. Blistao je Babović sa pet golova, a gol manje postigao je Nikolić. Pobjedu je ostvarila i ekipa Maxteo DRS protiv Alter Modusa (7:4) a vodeći na listi strijelaca Janketić učvrstio se na liderskoj poziciji sa čak četiri postignuta gola. Ekipa Sincommerce je ostvarila važnu pobjedu protiv Cedisa (5:2), pa je uz Vojsku Crne Gore jedina ekipa bez poraza u ligi, dok je UCG Građevinski fakultet priredio iznenađenje slavivši protiv favorizovane DMD Delte (2:0).

Tabela grupe A: 1. Vojska CG 15 bodova, 2. Sincommerce 12, 3. Cedis 6, 4. Maxteo DRS 6, 5. Meridianbet 6, 6. DMD Delta 3, 7. Neregelia 3, 8. UCG Građevinski fakultet 3, 9. Alter Modus 0 bodova.

Grupa A

Meridianbet – Vojska Crne Gore 1:15 (0:6)

Balon: "Vuk". Sudije: Zoran Sekulović i Boban Kumburović. Strijelci: Radusinović u 38. za Meridianbet, Nikolić u 2, 13, 18. i 36, Babović u 3, 8, 23, 27. i 35, Džoganović u 9, Radulović u 22, Đoković u 23, 25. i 38, Vasiljević u 26. minutu za Vojsku Crne Gore.

MERIDIANBET: Mehović, Radošić, Bakrač, Plamenac, J. Radusinović, Perišić, D. Radusinović.

VOJSKA CRNE GORE: Drobnjak, Đoković, Nikolić, Džoganović, Radulović, Babović, Aleksijević.

Alter Modus – Maxteo DRS 4:7 (0:4)

Balon: "Vuk". Sudije: Zoran Sekulović i Boban Kumburović. Strijelci: Lukačević u 22. i 34, Rašović u 25, Krsmanović u 23. za Alter Modus, Janketić u 7, 10, 20. i 37, Raičević u 16, Tomić u 26. i 36. minutu za Maxteo DRS.

ALTER MODUS: Rašović, Đuričković, Batrićević, Jovanović, Lukačević, Krsmanović, Bošković.

MAXTEO DRS: Uković, Đoković, Jokić, Raičević, Janketić, Tomić, Kumburović, Vujičić, Drobnjak.

Cedis – Sincommerce 2:5 (0:2)

image

Sa meča Cedis - Sincommerce

Balon: "Vuk". Sudije: Zoran Sekulović i Boban Kumburović. Strijelci: Drobnjak u 28 i 30. za Cedis, Bojić u 7. i 22, Tomašević u 12, Ivanović u 27, Miličković u 31. minutu za Sincommerce.

CEDIS: Šćekić, Janković, Osmajić, Ivanović, Drobnjak, Jovanović, Adžić, Crnčević, Damjanović, Ninković.

SINCOMMERCE: Stojanović, Radonjić, Ivanović, Bojić, Jovanović, Giljača, Miličković, Tomašević.

DMD Delta – UCG Građevinski fakultet 0:2 (0:0)

Balon: "Vuk". Sudije: Žarko Markuš i Marko Popović. Strijelci: Ognjenović u 24. i 37. za UCG Građevinski fakultet.

DMD DELTA: Raičević, Laković, Aćimić, Turanjanin, Radulović, Mijović, Milićević, Tomović.

UCG GRAĐEVINSKI FAKULTET: Ćalić, Bujišić, Radulović, Ilić, Ognjenović, Rogač, Đurović, Furtula.

Grupa B

Montecargo – Mtel 1:3 (0:2)

Balon: "Arena". Sudije: Veselin Čađenović i Davor Matanović. Strijelci: Drobnjak u 35. za Montecargo, Vl. Radević u 8, Đoković u 15, Nikolić u 36. minutu za Mtel.

MONTECARGO: Brković, Matanović, Rešetar, Nikolić, Bošković, Pelević, Došljak, Lukić, Brnović.

MTEL: Nikolić, Radulović, Pijuk, Đoković, Vl.Radević, Ve.Radević, Matković, Gojačanin, Anđić.

Erste banka - Čistoća PG 3:1 (2:1)

Balon: "Arena". Sudije: Veselin Čađenović i Davor Matanović. Strijelci: Vukanović u 12. i 19, Deretić u 33. za Erste banku, N. Đukanović u 2. minutu za Čistoću.

ERSTE BANKA: Orović, Kljajević, Mirković, Deretić, Milonjić, Delegija, Sekulić, Vuković, Ulićević, Bejatović.

ČISTOĆA PG: Beriša, Mujak, Mikić, Pajević, R. Đukanović, N. Đukanović, Kavarić.

RTCG – Vodovod i kanalizacija PG 5:2 (2:2)

Balon: "Arena". Sudije: Veselin Čađenović i Davor Matanović. Strijelci: Burzanović u 11. i 25, Radević u 21, Paljević u 14, Mujović u 39. za RTCG, Milić u 13, Škatarić u 18. minutu za Vodovod i kanalizaciju.

RTCG: Gačević, Paljević, Burzanović, Janjević, Milić, Mujović, Radević.

VODOVOD I KANALIZACIJA PG: Jelenić, Škatarić, Brnović, Milić, Fetić, Maraš, Dujović, Raspopović, Radović, Laličić, Bošković, Pajović.

17. maj 2024 12:27