Fudbaleri Zvezde / - FOTO: FK CRVENA ZVEZDA
16/07/2022 u 21:54 h
DAN portalDAN portal

Zvezda napunila mrežu mladog crnogorskog golmana i posle dva kola već ima "plus dva" u odnosu na Partizan

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Kolubaru na svom stadionu sa čak 5:0 u meču drugog kola Superlige Srbije

Zvezda je odigrala još jedan odličan meč i zadržala maksimalan učinak nakon dva kola, a već sada ima dva boda prednosti u odnosu na najvećeg rivala Partizan koji je juče remizirao u Nišu sa Radničkim 3.3.

Zvezda je u prvom poluvremenu postigla svih pet golova, a na pravim mukama bio je mladi crnogorski golman Balša Popović.

Bivši čuvar mreže bio je potpuno nemoćan, a po dva puta pogađali su Milan Pavkov i Aleksandar Katai, dok je jednom pogodio i Gejlor Kanga.

U nastavku nije bilo golova, a Zvezda je propustila priliku da dođe do šestog gola sa penala u finišu. Popović je odbranio šut mladog Lekovića.

25. april 2024 04:17