Radost fudbalera Zvezde / -FOTO: CRVENA ZVEZDA
04/11/2023 u 20:20 h

Zvezda se vratila na trijumfalni put

Preslišan Radnik za dobru uvertiru pred Lajpcig

Crvena zvezda je bila pod pritiskom, ali je opravdala ulogu favorita protiv Radnika iz Surdulice i slavila sa 3:1 (1:0) u prvom meču 14. kola Superlige Srbije. Tako su se crveno-beli vratili na trijumafalni put, prišli na minus tri Partizanu koji sjutra gostuje u Novom Pazaru, te napravili dobru uvertiru za duel Lige šampiona narednog utorka protiv Lajpciga.

Strijelci za Zvezdu bili su Mijatović u 19, Spajić u 54. i Kanga u 90. minutu iz penala, dok je gol za Surduličane postigao Tomašević u 70. minutu.

Fudbaleri Crvene zvezde su ostvarili impresivan niz od 121 prvenstvene utakmice bez poraza na domaćem terenu, čime su i zvanično izјednačili svjetski rekord koјi јe do večeras bio u vlasništvu Real Madrida.

29. april 2024 19:29