22/12/2022 u 23:08 h
Dan portalDan portal

Ivanović: Zaustavili smo Vezenkova, to je bio ključ

Crvena zvezda dobila Olimpijakos u Atini (90:86)

Košarkaši Crvene zvezde ostvarili su veliku pobjedu protiv Olimpijakosa na gostovanju u Pireju (90:86).

"Crveno-beli" su ključnu seriju napravili u poslednjoj četvrtini kada su se odvojili na dvocifrenu prednost, ali je domaći tim ipak uspeo da duel uvede u dramu.

Trener kluba sa Malog Kalemegdana, Duško Ivanović je na konferenciji istakao da je najvažnije bilo zaustaviti Sašu Vezenkova.

- Teška utakmica protiv Olimpijakosa, za mene je to jedan od najboljih timova u Evroligi i čist favorit da se nađe u plej-ofu. Zaustavili smo Venezkova, njegove ofanzivne skokove, ograničili broj poena. U prvih 20 minuta smo imali problema sa tim, poslije smo uradili sve što smo mogli da pobijedimo - rekao je Ivanović.

18. april 2024 18:38