Nemanja Nedović / EPA-EFE-FOTO: EPA/ANDREJ CUKIC
19/10/2023 u 11:18 h
Dan PortalDan Portal

Nedović: Bacali smo lopte u bunar

Neke ključne lopte, gde smo mogli da prelomimo utakmicu, otišle su ne znam ni ja gdje - istakao je Nedović

Košarkaši Crvene zvezde doživjeli su drugi poraz u Evroligi. Bodove iz Beograda odnio je Monako, koji je trijumfovao sa 82:76. Crveno-beli su odigrali loše drugo poluvrijeme, koje je i kumovalo pobjedi francuskog tima.

-Presudila je poslednja četvrtina u kojoj smo svi igrali nedopustivo! Nismo dovoljno cijenili loptu, nismo dovoljno cijenili trud koji smo uložili da bismo bili u egalu. Neke ključne lopte, gde smo mogli da prelomimo utakmicu, otišle su ne znam ni ja gdje. Više dogovornosti, treba više da cijenimo to što radimo. Kada je trebalo da se završi, nismo, nego smo bacali lopte u bunar – kazao je Nemanja Nedović, jedan od najboljih u redovima crveno-belih.

29. april 2024 11:25