Са меча ФМП - Партизан / - Фото: ФМП Меридиан
12/02/2022 u 21:00 h

Партизан после драме славио у Железнику

Кошаркаши Партизана савладали су ФМП у гостима са 86:80 у мечу 20. кола регионалне АБА лиге

Велика борба вођена је у дворани у Железнику цијелим током утакмице, а сам финиш припао је црно-бијелима.

ФМП је на полувремену имао предност 46:40, али је Партизан успио да преокрене у трећој четвртини и поведе 62:60 пред почетак одлучујућег квартала.

Велика драма виђена је у четвртој четвртини, а екипе су биле у потпуности изједначене. Ипак, последњи тренуци утакмице припали су Партизану који је погодио кључне шутеве и дошао до још једне побједе.

Црно-бијеле је до тријумфа водио сјајни Далас Мур који је постигао 21 поен, а Кевин Пантер је додао 17.

Код ФМП-а се истакао Данило Тасић са 16 поена.

Партизан сада има скор од 15 побједа и три пораза, а екипа из Железника је на скору 10 - 7.

25. april 2024 10:57