Са меча Морнар - Цедевита Олимпија / - Фото: КК Морнар
05/03/2022 u 17:47 h

Стотка Цедевита Олимпије против Морнара у Бару

Кошаркаши Морнара изгубили су од Цедевита Олимпије у Бару 101:79 у мечу 21. кола регионалне АБА лиге

Морнар је сада на скору од седам побједа и 12 пораза, док Цедевита Олимпија сада има 12 побједа и седам пораза.

Прва четвретина је била изузетно ефикасна, а Цедевита је добила тај период 29:23.

Морнар је нешто бољи био у другој четвртини када је спустио предност ривала, па је љубљанска екипа на полувремену водила 49:44.

Гостујући састав био је доминантан у трећој четвртини коју је добио резултатом 28:19, па је пред одлучујући резултат био 77:63.

Љубљанска екипа одиграла је одлично и у последњем периоду, повећала предност и дошла до сигурне побједе.

Цедевиту су до побједе водили Јоги Ферел и Џејкоб Пулен са по 17 поена.

Код Морнара се истакао Балша Живановић са 17 поена, док је Сеад Шеховић додао 13.

07. maj 2024 06:44