Играчи Звезде / - Фото: КК Црвена звезда
28/10/2021 u 22:30 h
ДАН порталДАН портал

Звезда немоћна у Милану за четврти узастопни пораз у ЕЛ

Кошаркаши Црвене звезде изгубили су на гостовању Олимпији у Милану 79:62 у седмом колу Евролиге

Тим Дејана Радоњића забиљежио је четврти узастопни пораз у елитном такмичењу и налази се у лошој форми у последње вријеме.

Олимпија је сјајно одиграла прву четвртину добивши је резултатом 24:6. Звезда је у другом периоду заиграла знатно боље, па је на полувремену успјела колико толико да спусти разлику 43:27.

Успјели су црвено-бијели да у трећем квраталу у једном моменту приђу на минус девет, али више од тога нису могли. Милано је одиграо добро у последњој четвртини, није дозволио да гости угрозе његову предност и дошао до скора од шест побједа и једног пораза.

Звезда је сада на скору од пет пораза и двије побједе.

Најефикаснији код Милана био је Шејвон Шилдс са 18 поена, док је Трој Данијелс додао 12.

Код Звезде се истакао Лука Митровић са 17 поена, док је Огњен Добрић додао 13.