Najbolje u ženskoj konkurenciji / -FOTO: STSCG
27/03/2023 u 12:15 h

Andrej Milošević i Ivona Petrić osvojili titule prvaka Crne Gore u stonom tenisu

Milošević je u finalnom meču pobijedio Miloša Rahovića 4:0, dok je Petrić bila bolja od Simone Perović 4:3

Andrej Milošević i Ivona Petrić osvojili su titule prvaka Crne Gore na seniorskom prvenstvu u Beranama. Milošević je u finalnom meču, u pojedinačnoj konkurenciji, pobijedio Miloša Rahovića 4:0. Prethodno je eliminisao i Nikolu Markovića 4:0 i Bojana Cubovića 4:2.

Petrić je u finalnom meču pobijedila Simonu Perović 4:3. Ona je na putu do finala eliminisala Milicu Čukić 4:1 i Kristinu Šebek 4:1. Petrić je zlatnu medalju, osim u pojedinačnoj, osvojila i u konkurenciji ženskih dublova. U ženskom dublu slavila je u paru sa Anastasijom Vujović. U meču za zlato bile su bolje od Suzane Milošević i Kristine Šebek.

U muškom dublu najbolji su bili Dušan i Nikola Bulatović, a u finalnom meču bili su bolji od Bojana i Branka Cubovića. U miksu slavili su Bojan Cubović i Simona Perović.

19. april 2024 17:33