Dan portal

Dan portal

- DAN
ДАН портал

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

SLUŠAJ VIJESTI

Галеб и Гимназијалац отварају осмо коло

Први меч нове рунде Прве црногорске лиге за одбојкашице је на програму данас у 18 часова

У четвртак од 18 часова у Спортском центру „Тополица” у Бару осмо коло Прве лиге ће отварити одбојкашице Галеба и Гимназиjалца.

Баранке су у досадашњем диjелу шампионата оствариле пет побjеда и претрпjеле два пораза, док Которанке имаjу обрнут скор.

Два сусрета су на програму у петак.

У првом, Будућност волеј у сали Медицинске школе у Подгорици од 19 часова дочекуjе Луку Бар.

Подгоричанке су у прошлом колу убиљежиле први тријумф, а Баранке имају свега jедан пораз.

Сат касниjе почиње сусрет у „Ади”, гдjе Рудар дочекуjе Морачу.

Очекуjе се веома занимљива борба, jер су оба тима до сада забиљежила по два триjумфа, с тим да су Пљевљакиње одиграле седам утакмица, а Подгоричанке пет.

У суботу од 19 часова у Спортском центру „Реа” у Будви састаjу се Медитеран и Jединство.

Будванке су до сада укњижиле jедан триjумф у шест сусрета, док jе екипа из Биjелог Поља на своj конто уписала три побjеде у седам кола.

Последњи сусрет кола игра се у недjељу од 15 часова у дворани „Жупа”  у Тивту и требало би да буде jедан од наjзанимљивиjих, jер Академиjа дочекуjе Албатрос.

Оба тима до сада су изгубила само по jедан меч, додуше домаћин jе одиграо седам, а екипа из Херцег Новог шест утакмица.

Сатница

Галеб – Гимназиjалац (18); петак: Будућност волеј – Лука Бар (19), Рудар – Морача (20); субота: Медитеран – Jединство (19); недјеља: Академиjа – Албатрос (15).

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

Vezane vijesti

IZBOR UREDNIKA