Bjelopoljci šampioni / -FOTO: OSCG
07/06/2023 u 09:26 h

Kadeti Jedinstva šampioni u odbojci

Nakon odigrana dva turnira i formiranja konačne tabele kadeti Jedinstva prvi, Budućnost volley druga a Galeb Liko Soho Group treći

Odbojkaši Jedinstva osvojili su titulu prvaka Crne Gore u kadetskoj konkurenciji za sezonu 2022/2023, epilog je drugog turnira koji je u organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore i uz podršku Ministarstva sporta i mladih odigran u sali Gimnazije "Slobodan Škerović" u Podgorici.

Nakon odigrana dva turnira i formiranja konačne tabele kadeti Jedinstva su osvojili prvo mjesto, drugi su bili kadeti Budućnost volley-a, dok je treće mjesto pripalo odbojkašima Galeba Liko Soho Group.

Pehar šampionu kao i medalje za tri prvoplasirane ekipe uručio je Nikola Kažić, direktor reprezentacija OSCG.

Samo je Aleksa Radić iz Budućnost volley-a izabran za najboljeg libera prvenstva, dok su ostale četiri pojedinačne nagrade otišle za Bijelo Polje. Za najboljeg igrača i primača servisa proglašen je Lazar Cimbaljević, najbolji tehničar bio je Damir Ćatović, a srednji bloker Nikola Đurović. Pojedinačne nagrade uručio je Darko Prebiračević, selektor muške U17 reprezentacije Crne Gore.

16. april 2024 15:11