Мршић шест пута у мету / - фото: ВПСЦГ/Крсто Вуловић
19/11/2021 u 20:30 h

Которани успјешно затворили дупли програм

Након КПК-а, ватерполисти Катара савладали Наис другог дана турнира Регионалне А1 лиге у Ријеци

Успјешно су ватерполисти Катара заокружили дупли програм током другог дана турнира Регионалне А1 лиге у Ријеци.

Након КПК-а, Которани су савладали и Наис 12:11 (2:3, 3:4, 3:1, 4:3).

Споро су изабраници Ивана Бјелобрковића ушли у меч са Нишлијама, имали четири гола заостатка у 12. минуту (2:6), након чега су серијом 5:1 изједначили резултат.

Након три везана гола, црногорски представник је на старту последње четвртине преокренуо на 10:8.

Упјеле су Нишлије да се врате, изједначе на 11:11, али им је пресудио потписао Марко Мршић, својим шестим голом, минут и 12 секунди прије краја утакмице.

Петар Вујошевић и Душан Милаш су постигли по два гола, док су се у стријелце уписали још Јован Пржица и Јосип Рајхел.

За Нишлије је Немања Шиљ постигао „хет-трик”.

Прије побједа над екипом са Корчуле (12:10) и против Наиса, Катаро је уписао пораз од Валиса (10:13).

Једини црногорски представник у Регионалној А1 лиги ће у суботу од 17 сати играти са Медвешчаком, док ће у недјељу на мегдан домаћем Приморју у 10 часова.

23. april 2024 11:24