Dan portal
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU
Novak jači od bola i Cicipasa za nastavak pohoda na zlato
Najbolji srpski teniser plasirao se u polufinale olimpijskog turnira
Arhivirana je i četvrta prepreka u vidu Stefanosa Cicipasa - Novak Đoković je u posljednjnjem četvrtfinalu oilimpijskog turnira u Parizu savladao grčkog tenisera sa 6:3, 7:6 i zakazao polufinalni duel protiv Italijana Lorenca Musetija, koji je ranije danas srušio šampiona iz Tokija Njemca Aleksandera Zvereva (7:5, 7:5). Tako ćemo sjutra gledati reprizu polufinala Vimbldona.
Novak je u prvom setu kontrolisao meč protiv Cicipasa i riješio ga u svoju korist, ali u nastavku je imao problema i sa igrom i sa koljenom kojeg je operisao prije više od mjesec dana u Parizu. Mučio se Novak, trpio bolove, gubio sa 4:0, ali onda je na medicinskom tajm-autu popio tablete koje su očito djelovale. Pokazao je potom srspki as zašto je najveći teniser koji je ikad držao reket u rukama, uspio je da nadoknadi dva brejka, da drugi set uvede u taj-brejk i da ga dobije.
Za novo polufinale na OI i nastavak pohoda na zlato koje mu nedostaje da kompletira impresivnu karijeru.
Prvo polufinale igraće Španac Karlos Alkaras i Kanađanin Feliks Ože-Alijasim.
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU