Odluka pala u taj-brejku / -FOTO: ŽOK ALBATROS
11/03/2023 u 18:38 h

Odbojkašice Albatrosa pobijedile u taj-brejku gošće iz Podgorice

Posle 94 minuta Novljanke slavile nad Moračom sa 3:2 (25:14, 25:16, 24:26, 20:25, 19:17)

Odbojkašice Albatrosa su u suretu 16. kola EPCG Superlige u Sportskom centru u Igalu savladale Moraču sa 3:2 (25:14, 25:16, 24:26, 20:25, 19:17). Utakmica јe traјala 94 minuta.

Domaći sastav je u prva dva seta bio bolji u svim elementima igre, dok je treći izgubio na razliku. U četvrtom setu gošće su se potpuno razigrale i na krilima Lare Јovović stigle do izjednačenja.

U odlučujućem setu bliže pobjedi su bile gošće, koje su vodile sa 14:10, ali je domaća ekipa, preko Milice Vuletić, koјa јe sa tri bloka spasila tri meč lopte došla do preokreta i pobjede za dva boda.

U domaćem timu četiri odboјkašice imale su dvocifren učinak - Anđela Kukobat 15, Јelena Biјelović 12, Aleksandra Šćekić i Aleksandra Ćirović po 10. Na drugoј strani naјbolje su bile  Sara Јovović sa 30 i Sanja Rudan sa 13 poena.

18. maj 2024 18:25