Kraj evropske priče / -FOTO: CEV
15/11/2023 u 22:53 h

Poraz Novljanki i u revanšu u Parizu

Odbojkašice Herceg Novog završile svoj nastup u evropskim takmičenjima ove sezone

Odbojkašice Herceg Novog nisu uspjele da naprave iznenađenje u Parizu. Poražene su u revanšu šesnaestine finala CEV Kupa od Levaloe 3:0 (25:17, 25:16, 25:20) i na taj način završile učešće u evropskim takmičenjima ove sezone.

Kao i u SC "Igalo" Pariz Levaola pokazao je kvalitet tima koji zaslužuje mjesto i u Ligi šampiona.

Dijana Vuković i Oksana Jakušina osvojile su po devet poena, Ralica Vasileva meč je završila sa šest, četiri je osvojila Dijana Balaj, tri Kelsi Veltman, po dva poena reprezentativne tehničarke Tvrdišić i Ruskinje Vonogove, a poen je osvojila i mlada Lara Jovović. U redovima domaćina 15 poena Bjanke Kunjo, 12 Karin Palgutove.

06. maj 2024 14:13