Srbija zasluženo slavila

Srbija zasluženo slavila

-FOTO: OSCG

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

SLUŠAJ VIJESTI

Poraz pionirki na startu Balkanijade

U prvom kolu u grčkom gradu Gravena, Srbija savladala Crnu Goru 3:0 (25:7, 25:20, 25:14)

U16 ženska odbojkaška reprezentacija Crne Gore izgubila je od Srbije 3:0 (25:7, 25:20, 25:14) na startu Balkanskog prvenstva, koje se održava u grčkom gradu Greveni.

Nesigurnost "crvenih" na startu meča odredila je njegov tok. Srbija je osvajala poene u serijama, set otvorila sa 4:1 i riješila ga u svoju korist sa 25:7.

Pauza je prijala ekipi Luke Bogojevića, pa je dobro ušla u nastavak, tokom uvodnih desetak poena bila u vođstvu, ali je od 6:5 jurila Srbiju i uspjela da je sustigne. Posljednja smjena vođstva desila se nakon 30-ak poena, kada je rival poveo 16:15, i sačuvao pribranost u završnici za vođstvo 2:0.

U trećem setu Crna Gora je takođe bolje počela, vodila 3:1, a od njegove sredine Srbija je napravila seriju 9:1, uvela meč u završnicu i slavila sa 25:14.

Najefikasnija u redovima Crne Gore bila je Suzana Muratović sa devet poena, šest je imala Maša Lekić, a četiri poena Darija Gilić. Kod Srbije, koja je 27 poena osvojila nakon grešaka rivala najefikasnija je bila Nina Janić sa 13 poena.

Naredni protivnik crnogorskih pionirki biće reprezentacija Turske danas, takođe u prvom meču dana, od 14 sati.

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

Komentari ()

IZBOR UREDNIKA