Dan portal

Dan portal

- DAN
DAN portal

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

SLUŠAJ VIJESTI

Tramp oštro napao Rijanu nakon nastupa na Superboulu

Superboul je završen, a svoj šou na ovom jedinstvenom sportskom događaju imala je Rijana

Ona je u trajanju od 14 minuta pjevala na poluvremenu meča i zabavila okupljene navijače, a li i mnogobrojnu publiku pored malih ekrana.

Rijana je prilikom izvedbe pokazala i svoj trudnički stomak iako je relativno nedavno rodila bebu.

Ipak, ima i onih kojima se nastup Rijane i sve što je vezano za nju nije dopalo. U pitanju je bivši predsjednik SAD Donald Tramp.

On je prilično oštro komentarisao Rijanin nastup.

- Epski neuspjeh: Rijana je imala, bez sumnje, najgori šou na poluvremenu u istoriji Superboula. I to nakon što je uvrijedila daleko više od polovine naše nacije, koja je već u ozbiljnom padu, svojim pogrdnim i uvredljivim jezikom - napisao je Tramp.

Treba istaći da je Rijana odlučila da sama nastupi bez ikakvih muzičkih gostiju što se odavno nije desilo. Cijelo vrijeme bila je na sceni s plesačicama i nije koristila pauzu da se presvlači između pjesama što izvođači na Superboulu često rade.

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

IZBOR UREDNIKA