Rukometašice Budućnosti / - FOTO: ŽRK BUDUćNOST
08/01/2023 u 17:26 h

Ubjedljiv poraz Budućnosti u Bukureštu

Rukometašice Budućnosti izgubile su od Rapida u Bukureštu 39:29 u meču 10. kola Lige šampiona

Budućnost je tako zabilježila drugi uzastopni poraz nakon što je u prošlom kolu izgubila od Đera.

Podgoričanke su od starta meča zaostajale za večerašnjim rivalom. Domaći tim se posebno od sredine prvog poluvremena odlijepio i povećavao prednost, pa je na poluvremenu vodio 17:12.

Nastavila se dominacija Rapida i u drugom poluvremenu. Tim iz Bukurešta je u jednom momentu imao i plus 11, a Budućnost je u poslednjim minutima uspjela da smanji na minus osam.

Ipak, domaći tim je opet povratio dvostruku prednost i na kraju došao do sigurnog trijumfa.

Ovo je ekipi Budućnosti bio peti poraz, uz letiri pobjede i jedan neriješeni rezultat.

Rapid ima sedam pobjeda, jedan poraz i dva neriješena rezultata.

25. april 2024 04:01