Сандро Сукно / - фото: Вук Илић
10/05/2021 u 20:34 h

Сукно: Лоша селекција шутева

Шеф стручног штаба Приморца задовољан само првом и последњом четвртином треће утакмице финала плеј-офа ватерполо првенства Црне Горе. Јадран боље издржао притисак високих очекивања

Лош старт треће четвртине у којој су дозволили Јадрану да веже пет голова и одвоји се на 7:1, коштали су ватерполисте Приморца пораза у трећој утакмици финалне серије првенства Црне Горе у Будви.

Јадран је боље издражао притисак високих очекивања. Могу бити задовољан првом и последњом четвртином, али то је мало за финале и одличну екипу из Херцег Новог. Имали смо лошу селекцију шута, њихов голман је доминирао. Губимо 1:2, али серија иде даље – рекао је тренер Приморца, Сандро Сукно.

У досадашњем току финала плеј-офа су увијек побјеђивали гости. Приморцу треба нови брејк како би серију одвео у мајсторицу.

На мени је сада да увјерим момке да можемо да направимо још један подвиг. Морамо прије свега да се психички одморимо и ресетујемо за четвртак – додао је Сукно.

19. april 2024 01:31