Sa meča između Gane i Engleske
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU
Tuhel: Gana defanzivnija nego u prvoj utakmici
Engleska i Gana odigrali su večeras u Bostonu najloši meč dosadašnjeg toka Svjetskog prvenstva
Golova nije bilo, malo je bilo i pravih šansi, posebnoi u prvom poluvremenu, koje jednostavno nije ni za pominjanje.
S druge strane, nastavak je bio sadržajniji. Prvo je Gana preko Marvina Senaje zaprijetila, ali njgov šut izblokiran, a onda su i Englezi priprijetili udarcem Entonija Gordona. Najbolja šansa na ovoj utakmici viđena je u samom finišu utakmice. O'Rajli je pogodio prečku, a Kejn natrčao na odbitak, ali je prebacio čitav gol sa samo nekoliko metara.
-Znali smo da će biti teško. Oni su igrali još defanzivnije nego u prvoj utakmici, branili su se u formaciji 4-5-1. Otkrili smo naš intenzitet što je poluvreme duže trajalo, ali nismo uspjeli da budemo nagrađeni. Bili smo dobri u odbrani veći deo utakmice. Rezervisti su bili veoma dobri danas – rekao je Tomas Tuhel, selektor Engleske.
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU