Sa meča između Gane i Engleske

Sa meča između Gane i Engleske

-FOTO: ANADOLU AGENCY

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

SLUŠAJ VIJESTI

Tuhel: Gana defanzivnija nego u prvoj utakmici

Engleska i Gana odigrali su večeras u Bostonu najloši meč dosadašnjeg toka Svjetskog prvenstva

Golova nije bilo, malo je bilo i pravih šansi, posebnoi u prvom poluvremenu, koje jednostavno nije ni za pominjanje.

S druge strane, nastavak je bio sadržajniji. Prvo je Gana preko Marvina Senaje  zaprijetila, ali njgov šut izblokiran, a onda su i Englezi priprijetili udarcem Entonija Gordona. Najbolja šansa na ovoj utakmici viđena je u samom finišu utakmice. O'Rajli je pogodio prečku, a Kejn natrčao na odbitak, ali je prebacio čitav gol sa samo nekoliko metara.

-Znali smo da će biti teško. Oni su igrali još defanzivnije nego u prvoj utakmici, branili su se u formaciji 4-5-1. Otkrili smo naš intenzitet što je poluvreme duže trajalo, ali nismo uspjeli da budemo nagrađeni. Bili smo dobri u odbrani veći deo utakmice. Rezervisti su bili veoma dobri danas – rekao je Tomas Tuhel, selektor Engleske.

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

Komentari ()

IZBOR UREDNIKA