Prijestonica Cetinje: Najoštrije sankcije za narušavanje javnog reda i mira u naseljima
Na inicijativu gradonačelnika Prijestonice Cetinje Nikole Đuraškovića, održan je sastanak predstavnika više nadležnih institucija povodom, kako je navedeno, učestalijih prijava građana o narušavanju javnog reda i mira, devijantnom ponašanju među mladima i oštećenju javne imovine u pojedinim gradskim naseljima.