Članovi Dubioze kolektiva izveli hit u kućnoj atmosferi pa poručili: "I am from Bosnia, we will play against America?"
Članovi bosanskohercegovačkog benda Dubioza kolektiv su nakon pobjede Zmajeva nad Katarom na Svjetskom prvenstvu u kućnoj atmosferi otpjevali hit "I Am from Bosnia - Take Me to America".