Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU
Два пацијента животно угрожена
Заштитне маске више неће бити обавеза у школама, маркетима, тржним центрима, спортским халама, већ ће бити само препорука
У КОВИД центру Клиничког центра Црне Горе тренутно се лијечи пет пацијената од КОВИД-19 инфекције од којих је двоје животно угрожено.
Заштитне маске више неће бити обавеза у школама, маркетима, тржним центрима, спортским халама, већ ће бити само препорука, саопштила је у емисији “Добро јутро Црна Горо” министарка здравља Јелена Боровинић Бојовић.
Она је истакла да ће од четвртка, када ће бити саопштене нове мјере, маске бити обавезне у здравственим установама, колективном смјештају и јавном превозу. Часови остају 30 минута док се не испрати ситуација. Епидемиолошка ситуација много повољнија, каже министарка.
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU