ilustracija / - FOTO CEDIS
22/11/2022 u 06:15 h
DAN portalDAN portal
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
StoryEditor

Isključenja sa elektromreže

Radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom

Zbog planiranih radova na mreži danas će bez napajanja električnom energijom ostati:

Podgorica

– u terminu od 8 do 15 sati: Dio Grada ulice Moskovska, 13 Jula, Vasa Raičkovića i Svetozara Markovića — Zgrade na uglu Ulica Svetoza Markovića i Vasa Raičkovića.

Danilovgrad

– u terminu od 8 do 16 sati: Donji Martinići-Kiro Radović, Prentina Glavica, Lakići i Stanjevića Rupa.

Nikšić

– u terminu od 8 do 15 sati: Trafomont, Maočići, Riječani, ” Sušara Miljanić”, Jasen, Podbožur, Kamensko, Smrduša, Cerovica, Raštica (Pometenik), Busak, Muževice, Lastva Donja, Lastva Gornja, Trepča, Brankov do, Bajov do, Rudine , Ramovića do, Jabuke, Brestice, Srni do, Trubjela , Trubjela -(Vojska), Krstac, Vonjin do.

Plužine

– u terminu od 8 do 16 sati: Carina (Šćepan polje), Šćepan polje, Brijeg, Paklice, Tara-Grab.

– u terminu od 8 do 18 sati: Unač, Repetiror Unač, Trsa, Podmilogora, Nedajno, Pišče , Boričje, Boričko Brdo, Seljkovac, Borkovići, Dubljevići, Vrošnica, Bezuje Mala Crna Gora.

Bar

– u terminu od 7:30 do 18 sati: naselje Tomba.

– u terminu od 8 do 14 sati: Dio potrošača na području Bjeliša i potrošači na području Ostrosa (centar Ostrosa).

– u terminu od 9 do 14 sati: Naselje Dubrava iznad magistrale od ulice 106 nadalje.

Budva

– u terminu od 9:30 do 10 sati: Sotonići, Brčeli, Bukovik, Podgor, Bijele Poljane.

Ulcinj

– u terminu od 8 do 10 sati: Zenelovići, Donji Kosići, Gornji Kosići, Bojke, Mide, Klezna.

– u terminu od 8 do 12 sati: Vladimirske Krute, Kamenički most, Leskovac, Dabezići, Mrkovsko polje, Mali Kaliman, Međureč.

– u terminu od 8 do 15 sati: naselje Vladimir.

Kotor

– u terminu od 9 do 10 sati: Dobrota- podrčje oko Zrenjaninskog.

– u terminu od 9 do 12 sati: Zlatne Njive, Mečerov Brijeg.

– u terminu od 9 do 13 sati: Radanovići, Pobrđe, Ukropci, Popova Ulica, Paprati, Šišići, Bućini, Lukavci.

– u terminu od 10 do 11 sati: Kriva ulica.

– u terminu od 10 do 13 sati: Dražin Vrt.

Herceg Novi

– u terminu od 7 do 15 sati: Mojdež, Tijesni Klanac, Kulinovići.

Andrijevica

– u terminu od 8:30 do 14:30 sati: Jošanica, Japan, Krajišta i Miškovića Žar.

Berane

– u terminu od 8:30 do 14:30 sati: dio sela Petnjik.

Bijelo Polje

– u terminu od 7 do 17 sati: Crnča, Radulići, Ivanje, Vrbe, Crhalj, Kradenik, Godijevo, Sipanje, Ličine, Osmanbegovo selo, Sušica, Goduša, Stubo, Vrh, Negobratina, Lazovići, Čampari, Đalovići, Moravac, Dupljaci, Srđevac, Poda, Bioča, Lozna, Trubina, Crniš, Jagoče.

– u terminu od 8 do 14 sati: Grubješići.

– u terminu od 9 do 16 sati: Ravna rijeka, Pavino polje, Čokrlije, Mahala, Grubješići, Kičava, Pavino polje, Krstače, Biokovac, Bijeli potok, Vergaševići, Kovren, Gorice, Grab, Stožer, Bliškovo, Slatka, Pripčići, Kruševo, Pripčići, Orahovica.

Kolašin

– u terminu od 7:30 do 14:30 sati: Mujića Rečine.

– u terminu od 8 do 15 sati: Rogobore, Bakovići, Trebaljevo, Fabrika vode ‘Suza’, mHE Bukovica, Sjerogošte, Mioska.

– u terminu od 8 do 16 sati: Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir, Rečine, Lokve, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Drcka, Đekići, Sunga, Bare Kraljske, Lug Vukićevića, Drndari, Suva Gora, Vranještica.

– u terminu od 9:30 do 15 sati: Manastir Morača, Jasenova, Ocka gora, Andrijevo, Bogutov do, Međuriječje, Cerovica, Liješnje, Mrtvo Duboko, Smolice, Bulje, Trešnjica, Gornja Rovca, Velje Duboko, Vočje, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta, Đuđevina, Bare, Petrova ravan, Prekobrđe, Podi, Raičevine, Sela, Ulica, Uljari, Vrujca, Ravni, Crkvine.

Mojkovac

– u terminu od 8 do 15 sati: Ambarine, Pržišta, Matovine, Selišta, Krstac, Siga, Slatina, Jakovići, Pobrsijevići, Gojakovići, Jokići, Gostilovina, Kaludra, mHE, Bistrica, Ravnjak, Crna Poda, Dobrilovina, Osredine, Zaboj, Crvena lokva.

– u terminu od 8 do 17 sati: Uloševina, Lojanice, Lepenac, Žari.

– u terminu od 9 do 13 sati: Štitarica.

Gusinje

– u terminu od 9 do 14:30 sati: dio sela Dolja.

Petnjica

– u terminu od 8:30 do 14:30 sati: Uže gradsko jezgro Petnjice, selo Johovice i dio sela Laze.

Pljevlja

– u terminu od 8 do 10 sati: Ul. 20. novembra.

– u terminu od 9 do 17 sati: Zekavice, Jasen, Dubočica, Rasno, Bratosavina, Podkrajci, Lijeska, Kordovina, Maoče, Šljuke, Zahum, Meljak, Višnjica.

– u terminu od 9 do 17 sati: Selo Odžak, Alići, Vilići, Gradac, Pupovići, Crnci, Leovo Brdo, Cerovci, Vrba – moguća kratka isključenja na početku i kraju radova.

Rožaje

– u terminu od 9 do 14:30 sati: dio sela Seošnica.

– u terminu od 10 do 12 sati: Ul. Mustafe Pećanin i Fetahovića Mahala.

Žabljak

– u terminu od 9 do 17 sati: Milović, Razvršje, Leković, Usijek, Kovačević, Bojbaša, Motički Gaj, Motički Gaj Šarović, Stijepović CHF, Izvor, Virak, Smrčevo Brdo, Pošćenski Kraj, Pašina Voda, Kovčica, Vukodo, Kujundžić, Provalija.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
31. januar 2023 23:41