Ilustracija / - FOTO: CEDIS
23/11/2022 u 06:15 h
DAN portalDAN portal
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
StoryEditor

Isključenja sa elektromreže

Radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom

Zbog planiranih radova na mreži danas će bez napajanja električnom energijom ostati:

Podgorica          

-u terminu od 9 do 11 sati: Liješta, Medun, Dučići, Koći, Radan, Rašovići, Ljuari, Ledine, Lopari, Roždec, Rudine, Nik Maraš, Stijepovo, Benkaj, Poprat, Karaula Cijevna, Karaula Poprat i Repetitor Zatrijebač

-u terminu od 8 do 15 sati: Ubli, Toke, Korita, Živkovići, Prelevići, Lazorci, Bezjovo, Orahovo, Građen, Prisoje i Cvilin, dio Zagoriča- dio ul. Piperske, Rogamska, Radovana Vukanovića, Trifuna Đukića, Vojvode Mijajla Nišina, Dušana Vukotića, Lutovačkih barjaktara, Dr. Saše Božovića, dio Murtovine - dio ul. Orijenske, Savske, Balkanske, dio Donjih Kokota, Brskut

-u terminu od 8 do 16 sati: zgrade u Bulevaru revolucije preko pota Pobjede i Zavoda za zapošljavanje.

Danilovgrad      

-u terminu od 8 do 16 sati: dio Donjih Martinića - Prentina Glavica, Stanjevića Rupe, dio Donjih Martinića - Kiro Radović, Oraška Jama, Kula Lakića.

Plužine 

-u terminu od 10:30 do 12 sati: Bajovo Polje, Potrk, Duba, Zaborje, Polja Pejovića, Bukovac, Miljkovac, Rudinice, Seljane, Zakamen, Podprisoje, Gornja Brezna, Donja Brezna, Lug

-u terminu od 12:30 do 14 sati: Plužine, Seoca, Bazen, Šume, Goransko, Sinjac, Pivski Manastir, Stolac, Smriječno, Muratovica, Zabrđe, Korlati, Kovači, Orah, Lisina, Miloševići, Suvodo, Brljevo, Stabna, Jasen, Stubica, Zukva, Krivodo, Podmramor, Miletići, Ravno

-u terminu od 8 do 15 sati: Borkovići.

Nikšić   

-u terminu od 8 do 15 sati: Trešnjica.

Bar        

-u terminu od 9 do 16:30 sati: dio naselje Brčeli

-u terminu od 9 do 14 sati: naselje Dubrava iznad magistrale od ulice 106 nadalje

-u terminu od 8 do 14 sati: dio potrošača na području Bjeliša.

-u terminu od 7:30 do 18 sati: naselje Tomba.

Budva  

-u terminu od 15 do 16:30 sati: Sotonići, Brčeli, Bukovik, Podgor, Bijele Poljane

-u terminu od 9 do 10:30 sati: Sotonići, Brčeli, Bukovik, Podgor, Bijele Poljane.

Ulcinj   

-u terminu od 8 do 15 sati: naselje Vladimir.

Kotor    

-u terminu od 9 do 13 sati: Dub

-u terminu od 9 do 10 sati: Autokamp - zgrade Bereg i područje oko njih, područje oko Zrenjaninskog

-u terminu od 10 do 11 sati: Kriva ulica.

Herceg Novi      

-u terminu od 8 do 12 sati: Sutorinsko polje glavica

-u terminu od 11 do 15 sati: Servisna zona Igalo.

Andrijevica        

-u terminu od 9 do 14:30 sati: Katun Rudo Brdo, Peovac, Oblo Brdo, Kralje, Sjenožete, Gnjili Potok, Trešnjevik i katuni: Štavna, Rudo Brdo i Gradišnica.

Plav      

-u terminu od 9 do 14:30 sati: dio sela Velika.

Petnjica              

-u terminu od 9 do 14:30 sati: Petnjica, Godočelje, Lagatori, Đuđ, Murovac, Javorovo, Radmanci, Lješnica, Tucanje, Orahovo, Vrševo, Bor, Savin Bor, Ponor, Dobrodole, Vrsaljke,  Dašča Rijeka, Kruščica, Uže gradsko jezgro Petnjice, selo Johovice i dio sela Laze.

Rožaje  

-u terminu od 9 do 14:30 sati: selo Grižica.

Berane 

-u terminu od 9 do 14:30 sati: selo Zagrad.

Gusinje

-u terminu od 9 do 14:30 sati: selo Dosuđe.                             

Mojkovac          

-u terminu od 9 do 15 sati: Pobrsijevići

-u terminu od 8 do 17 sati: Uloševina, Lojanice, Lepenac, Žari

-u terminu od 9 do 15 sati: Podbišće, Pejovići, Gacka, Štitarica, Baza, Kraljevo kolo, Siga, Krstac, Slatina, Jakovići, Jokići, Pobrsijevići, Gostilovina, Kaludra, mHE, Bistrica, Ravnjak, Crna Poda, Dobrilovina, Osredine, Razboj, Crvena lokva.

Kolašin 

-u terminu od 8 do 16 sati: Oćiba, Benzinska pumpa, Vladoš, Lugovi, Žirci, Crkvine, Pčinja, Moračka Bistrica, Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir, Rečine, Lokve, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Drcka, Đekići, Sunga, Bare Kraljske, Lug Vukićevića, Drndari, Suva Gora, Vranještica, Jasenova, Ocka gora, Međuriječje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Bogutov do, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Smolice, RDC, Vlahovići, Andrijevo, Jasenov do, Gornja Rovca, Višnje, Velje Duboko, Trmanje

-u terminu od 7:30 do 15 sati: Mioska.

Bijelo Polje        

-u terminu od 8 do 14 sati: Ivanje - Koraći

-u terminu od 7 do 17 sati: Nedakusi - Lelo, Vinilplast, Kisela voda, Sljepašnica, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Kukulje, Dubrave, Livadice, Sela, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbreže, Metanjac, Dobrakovo, Granični prelaz, Kumanica, Kanje, Mioče, Dobro brdo, Dobrinje, Oluja, Gubavač, Voljavac, Bijedići, Rodijelja, Brčve, Ušanovići, Pećarska, Žiljak, Boturići, Mirojevići, Hasanbegovići, Bistrica, Kostenica, Šolje, Mojstir, Jablanovo, Požeginja

-u terminu od 9 do 16 sati: Srđevac, Poda, Bioča, Lozna, Trubina, Crniš, Jagoče, Dobrakovo, Njegnjevo, Pašića polje, Osmanbegovo selo, Radulići.

Pljevlja

-u terminu od 9 do 17 sati: selo Odžak, Alići, Vilići, Zekavice, Jasen, Dubočica, Rasno, Bratosavina, Podkrajci, Lijeska, Kordovina, Maoče, Šljuke, Zahum, Meljak, Višnjica

-u terminu od 9 do 17 sati: Gradac, Pupovići, Crnci, Leovo Brdo, Cerovci, Vrba – moguća kratka isključenja na početku i kraju radova.

Žabljak

-u terminu od 9 do 17 sati: Ponor.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
03. februar 2023 04:09