ilustracija / -FOTO CEDIS
25/01/2023 u 06:15 h
DAN portalDAN portal
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
StoryEditor

Isključenja sa elektromreže

Radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom

Zbog planiranih radova na mreži danas će bez napajanja električnom energijom ostati:

Podgorica          

-u terminu od 8 do 15 sati: Ubli, Živkovići, Ubli Prisoja, Prelevići, Kula Bezjovo, Cvilin, Kula Orahovo, Lazorci, Građen, Toke, Korita, UlicaPavla Mijovića, dio Momišića- ul. Fruškogorska, Belvederska, Nikca od Rovina, Baja Pivljanina, 18. Februara, dio Drača- dio ul. Đečevića, Slobodana Škerovića, Vlada Martinovića, dio Dahne iza Montenegro Pumpe, Ulica Lješkopoljska i Dr.Anta Gvozdenovića.

Zeta      

-u terminu od 10 do 12 sati: Golubovci, željeznička stanica Golubovci, Mojanovići, Balabani, Trešnjica, Odžino Polje, Gošići, Mataguži, Goričani, Beglaci, Balijače, Vujačića Mahala, Rog Livade, Šijaci, Studenac i Gostilj.

Danilovgrad      

-u terminu od 8 do 15 sati: Donji Martinići-Kiro Radović, Prentina Glavica, Oraška Jama, Donje Selo.

Cetinje 

-u terminu od 8 do 16 sati: Oćevići, Začir, Dubova, Ceklin, Strugari, Dobrsko Selo, Ulići, Markov Do, Bokovo, Kosijeri, Đinovići, Štitari, Orašani, Mikulići i Tomići.

Bar        

-u terminu od 8 do 14 sati: naselje Baukovo u blizini Islamskog centra, Alkovića brijeg, Dobra Voda, Pečurice, Grdovići, Velje Selo, Kunje, Duške, Karastani, Mala Gorana, Nikezići, Velika Gorana, Pelinkovići, Metanovići, Kovačevići, korisnici na području Čeluga u blizini KIPS-a i pekare “Montenegro”, RAPEX-a, dio Barskog Polja i Milanovića, Vodovodne pumpe u Orahovu (Virpazaru), sela Orahovo, Dupilo, Popratnice, Bujići, Dabovići, Komarno, Trnovo, Gađi i Šiševići, korisnici na području Miljanovog mosta, Gornjeg i Doljneg Zaljeva, Svetog Ivana i tunel Ćafe.

-u terminu od 7:30 do 18 sati: naselje Utjeha.

Ulcinj

-u terminu od 3 do 6 sati: Đerane, Velika plaža, Donji i Gornji Štoj, Reč, Sv. Nikola i Ada Bojana

-u terminu od 3 do 6 sati: Kompletno područje Vladimira i Ostrosa sa okolnim selima

-u terminu od 8 do 15 sati: Brdela, Briska Gora, Zoganje, Darza, Sveti Đorđe, Sutjel, Ćurke

-u terminu od 8 do 13 sati: dio naselja Kruče pri magistrali.          

 Kotor   

-u terminu od 9 do 14 sati: Glavatičići, Zagora, Višnjeva,Krimovice, Platamuni

-u terminu od 9 do 12 sati: Dobrota Turist B-područje oko vile “Panonija”, Sveta Vrača- gornji dio naselja.

Herceg Novi      

-u terminu od 8 do 16 sati: Mojdež, Tijesni Klanac, Kulinovići.

Mojkovac          

-u terminu od 8 do 15 sati: Štitarica

-u terminu od 9 do 15 sati: Pobrsijevići.

Kolašin 

-u terminu od 8 do 15 sati: Oćiba, Benzinska pumpa, Vladoš, Lugovi, Žirci, Crkvine, Pčinja, Moračka Bistrica, Smira

-u terminu od 8 do 16 sati: Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir, Rečine, Lokve, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Drcka, Đekići, Sunga, Bare Kraljske, Lug Vukićevića, Drndari, Suva Gora, Vranještica, Crkvine, Jasenova, Ocka gora, Međuriječje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Bogutov do, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Smolice, RDC, Vlahovići, Andrijevo, Jasenov do, Gornja Rovca, Višnje, Velje Duboko, Trmanje.

Bijelo Polje        

-u terminu od 8 do 13 sati: Božovića polje

-u terminu od 9 do 16 sati: Voljavac, Lješnica, Pavino polje, Grančarevo, Radulići

-u terminu od 10:30 do 12 sati: Babića brijeg, Zaimovića livade, Rijeka, Ćukovac, Lješnica, Banje selo, Gornja Lipnica

-u terminu od 12:15 do 13:30 sati: Vinilplast, Lelo, Kisela voda, Sljepašnica, Potkrajci, Dubrave, Kukulje, Livadice, Sela, Sutivan, Njegnjevo, Oluja, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbreže, Metanjac, Dobrakovo, Granični prelaz, Kumanica, Kanje, Mioče, Dobro brdo, Dobrinje, Gubavač, Voljavac, Bijedići, Rodijelja, Brčve, Ušanovići, Pećarska, Žiljak, Boturići, MHasanbegovići, Mirojevići, Bistrica, Dolac, Kostenica, Šolje, Mojstir, Jablanovo, Požeginja.

Petnjica              

-u terminu od 9 do 14:30 sati: selo Kruščica.

Berane 

-u terminu od 9 do 14:30 sati: Petnjik, Dapsići, Tmušiće, Batuni, Ranč, Mršina Bara, Planinski prevoj Lokve, Donja Rženica, Zagorje, Kaludra, Rovca i Lisijevo Polje.

Andrijevica        

-u terminu od 9 do 14:3 sati: selo Kralje.

Rožaje  

-u terminu od 9 do 14:30 sati: Sređani, Baćevac, Seošnica, Kalače, Gusnice, Đuranovića Luke, Farma, Motel Turjak, Ski-lift, Dedeići, Baza, Mujevići-Duga, Skarepača, Bogaje, Koljeno i Bralići.

Gusinje

-u terminu od 9 do 14:30 sati: selo Gropa.

Plav      

-u terminu od 9 do 14:30 sati: selo Šarkinovića Lakat.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
25. januar 2023 06:17