Više podgoričkih naselja bez struje

Ilustracija

- SHUTTERSTOCK

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

SLUŠAJ VIJESTI

Uspostavljeno napajanje električnom energijom u Podgorici

Dio podgoričkih naselja ponovo je dobio struju, nakon što je drugi put u poslijepodnevnim satima prekinuto napajanje električnom energijom.

Zbog ispada 10 kV kablovskog voda „Malo brdo“ iz trafostanice 35/10 kV „Gorica Nova“, više djelova Podgorice ostalo je bez napajanja električnom energijom, saopšteno je iz Crnogorskog elektrodistributivnog sistema (CEDIS).
- Zbog ispada KB 10 kV ‘Malo brdo’ iz TS 35/10 kV ‘Gorica Nova’, bez napajanja električnom energijom su: zgrade kod Ruskog konzulata, bivše Pazarište, Siti kej i dio iza njega, dio između Morače i puta za Spuž, naselje oko Ars Medike, dio Momišića kod Ambasade Ukrajine i Malo brdo - navodi se u saopštenju.
Iz CEDIS-a nijesu precizirali uzrok ispada niti kada se očekuje normalizacija napajanja.

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

Komentari ()

IZBOR UREDNIKA