Ilustracija
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU
Uspostavljeno napajanje električnom energijom u Podgorici
Dio podgoričkih naselja ponovo je dobio struju, nakon što je drugi put u poslijepodnevnim satima prekinuto napajanje električnom energijom.
Zbog ispada 10 kV kablovskog voda „Malo brdo“ iz trafostanice 35/10 kV „Gorica Nova“, više djelova Podgorice ostalo je bez napajanja električnom energijom, saopšteno je iz Crnogorskog elektrodistributivnog sistema (CEDIS).
- Zbog ispada KB 10 kV ‘Malo brdo’ iz TS 35/10 kV ‘Gorica Nova’, bez napajanja električnom energijom su: zgrade kod Ruskog konzulata, bivše Pazarište, Siti kej i dio iza njega, dio između Morače i puta za Spuž, naselje oko Ars Medike, dio Momišića kod Ambasade Ukrajine i Malo brdo - navodi se u saopštenju.
Iz CEDIS-a nijesu precizirali uzrok ispada niti kada se očekuje normalizacija napajanja.
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU