Foto: Ilustracija
- FOTO: ILUSTRACIJA
ДАН портал

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

SLUŠAJ VIJESTI

Албанском држављанину 20 дана затвора због напада на преводиоца и оштећеног

Х.А. је дмах упућен на издржавање изречена казне у Управу за извршење кривичних санкција у Спужу

Дана 1.3.2022. године, у јутарњим часовима, у Суд за прекршаје у Будви, Одјељење у Херцег Новом, од стране Управе полиције ЦБ Херцег Нови принудно је доведен окривљени Х.А (43), држављанин Албаније, коме је на терет стављено да је нарушио јавни ред и мир, тако што је починио прекршај из члана 10 став 2 Закона о јавном реду и миру, саопштио је Марко Ђукановић, предсједник суда и судија портпарол.

- Окривљени Х.А. је дана 28.2.2022. године, у вечерњим часовима у Општој болници Мељине, на одјељењу хирургије, физички напао преводиоца за албански језик, оштећеног П.П., коме је задао један ударац затвореном шаком у предјелу главе, да би након тога, на паркингу простору испред Станице полиције ЦБ Херцег Нови, поново физички напао оштећеног П.П., задајући му ударац ногом у предјелу стомака - наводи се у саопштењу.

Како се наводи, окривљеном Х.А је дежурни судија Андрија Војводић, након спроведеног хитног прекршајног поступка, изрекао казну затвора у трајању од 20 (двадесет) дана, те је одређено да се исти одмах упути на издржавање изречена казне у Управу за извршење кривичних санкција у Спужу.

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

Vezane vijesti

IZBOR UREDNIKA